یون جین سو

پیشرفت سریع با تکیه بر دانش خود، ارائه عملکرد شگفت انگیز

من با پرنده های آبی علاوه بر اینکه اعتماد به نفسم را به دست آوردم، یاد گرفتم چگونه باید از زمان کاری‏ام لذت ببرم.

نظر شما در مورد پرنده آبی چیست ؟

از زمان دانشگاه و زمان خدمت نظامی، برای رودر رویی با مردم من خیلی خجالتی بودم، هرگز اعتماد به نفس نداشتم و این خیلی افتضاح بود. در پرنده آبی همراهان بسیاری وجود داشتند و من می دانستم که پرنده آبی ارشد من، در کنار من است. شما هم می توانید با اعتماد به نفس، تجربه کسب و کار خود را ایجاد کنید.من پیشنهاد می کنم که در مورد پرنده آبی خوب بدانید و خوب یاد بگیرید.

شما به سرعت کارشناس ارشد فروش در پرنده آبی شدید،معمولا از چه روش هایی برای فروش استفاده می کنید؟

پرنده آبی با سرعت رشد می کند، از آنجا که در ساختار پرنده آبی ارتقا امکان پذیر است، فرد می تواند سریع رشد کند. نکته مهمتر از آن اینست که هنگام ملاقات با مردم، اعتبار و اعتماد به نفس به دست می آورید. من فلسفه کووی در مورد مراقبت از آب و مراقبت از هوا را به خوبی درک کردنم و در مورد آن به صورت مرتب تحقیق می کنم و سعی می کنم این دانش را به مشتریان انتقال دهم. خواسته من فقط ارتقاء نیست، ما به طور مداوم با مشتری ارتباط برقرار کرده و اعتماد ایجاد می کنیم، من تلاش می کنم روابط طولانی مدت را با مشتری حفظ کنم و در زندگی او نقش یک مشاور و دوست خوب را داشته باشم.

شما توانایی های خوبی دارید و کارهای زیادی انجام دادید، در مورد آنها توضیح می دهید؟

تنظیم زمان، خلق تصویر ذهنی، مشاوره و دیگر کارها، واقعیتی است که من را به عنوان پرنده آبی تبدیل به یک عضوی از جامعه کرده است و این موضوع باعث شده که در طول گذر زمان از طریق فروش موفق من به توانایی های خود افتخارمی کنم. علاوه بر این پرنده آبی یک سازمان جوان گرا است، شما می توانید بدون تردید توانایی های خود را ترکیب کنید، از جوایز مختلف و فعالیت های فرهنگی لذت ببرید.

به نظر شما هدف سازمان پرنده های آبی چیست؟

من احساس می کنم پرنده آبی به دنبال ایجاد یک فضای کسب و کار خوب است. فضایی را فراهم کرده است که همزمان با یادگیری ارزش فروش رشد می کنید، از طریق به اشتراک گذاری دانش، فن فروش و کمک گرفتن از افراد برتر و پرنده های آبی ارشد می توانید دانش و تجربه زیادی دریافت کنید. من نیز توانستم در این فضا رشد کنم و به اهدافم نزدیک شوم.

با این فروش بالا آیا زمانی برای زندگی شخصی شما وجود دارد؟ چگونه وقت خود را مدیریت میکنید؟

پرنده آبی اساسا برای مدیریت روز و زمان آزاد است. رد کسانی که خود را در طی دوره کار توسعه داده اند وجود دارند، برخی از افراد نیز علاقه مند به تحصیل در زمینه توسعه مهارت های خود هستند، با مدیرت زمان به هدف خود می رسند. من زمان خود را به نحوی متفاوت مدیریت می کنم. چارچوب تجویز شده دیگران را تکرار نمی کنم و من یک برنامه مختص به خودم طراحی می کنم، یک روز کارم را انجام می دهم و روز بعد استراحت می کنم. من خیلی خوشحالم که کاری منعطف، آزادانه و کارآمد تر از همسالان خود دارم که برای من دوست داشتنی و جذاب است.