کیوان خسروی

رهبر جوان فردا ،من منتظر تو هستم

من می خواهم به جوانان کشورم کمک کنم

آیا شما از ابتدا قصد داشتید مدیر فروش باشید؟

‌داستان پرنده آبی من از جایی شروع شد که به چشم انداز مدیریت سازمان توجه‌ام جلب شد. از آنجا که پرنده آبی یک سازمان جوان است و ارتباط خوب و لذت بخشی بین کارکنان وجود دارد، من تصمیم گرفتم رشد کنم و یک مدیر موفق شوم. در واقع من می خواهم به جوانان کشورم کمک کنم.

وقتی به عنوان یک مدیر به جوانان خود کمک می کنید، چیزهای زیادی برای رشد وجود خواهد داشت،در این زمان چه حسی دارید؟

‌بهترین حسی که پرنده آبی به من می دهد لحظه ای است که من به عنوان یک مدیر، احساس غرور می کنم زیرا همراه با رشد پرنده‌های آبی جوان، من هم به سرعت رشد می کنم و این به من حس افتخار و غرور می دهد، زمانی که من تجربه های قبلی خود را با آموزش دوباره به جوانان تجربه می کنم به خودم می بالم‌. راهنمایی های فروش که در این زمینه با جوانان من انجام شد، نتایج را در نقطه ای عالی قرار داده اند. من این چیزها را به یاد می آورم و این لحظه ای است که من به عنوان یک مدیر به یک مدیر قدرتمند تبدیل می شوم.

چشم انداز پرنده آبی و چشم انداز شما چیست؟

در سازمان پرنده‌های آبی افق رشد و ارتقا کاملا روشن است و من با تلاش می توانم به صورت پیوسته به جایگاه بالاتر بروم. من فکر می کنم چشم انداز من همان چشم انداز پرنده آبی است ، جایی که نه تنها خودم بلکه تمام اعضای تیم که با من بوده اند، هماهنگ با هم پیشرفت می کنند. ‌

یکی از بهترین خاطراتی که در سازمان پرنده های آبی دارید را بازگو می کنید؟

به خاطر دارم یکی از افرادی که تازه به سازمان پیوسته بود و هیچ تجربه فروشی نداشت، گام به گام به او هنر فروش را آموختیم و در کنار او به مشتریانی که پیدا می کرد مشاوره می دادم کم کم او رشد کرد و به یکی از بهترین های سازمان تبدیل شد این بهترین خاطره و موفقیت من است. من به پتانسیل رشد سازمان، اسنوا کووی و پرنده آبی به شدت اعتقاد و ایمان دارم.