چوو گوآ

پرواز به سوی رویاهای خود، شروع با یک بال قدرتمند

داستان پرواز خودتان را بسازید ، شما هم می توانید یک پرنده آبی باشید.

پرنده آبی در کره مردان زیادی دارد و شما چگونه شروع کردید ؟ به نظر شما شایستگی یک پرنده آبی زن چیست؟

در گذشته من کار خرید و فروش را به صورت حرفه ای انجام می دادم، در حالی که در دانشگاه تحصیل می کردم، با سازمان پرنده آبی را آشنا شدم. یک شرکت بزرگ با چشم انداز آموزشی قابل توجه، حرفه ای و جوان بود. در واقع من این سازمان را دوست داشتم . خوشبختانه پرنده های آبی ایجاد یک فرهنگ سازمانی انسانی، جوانگرا و مردمی است، انسان ها به دو دسته مرد و زن تقسیم نمی شوند، من بدون توجه به جنسیت با توانایی خودم قضاوت خواهم شد. نه فقط بخاطر اینکه زن هستم.

آیا فشار فروش شما را آزار نمی دهد؟ جذابیت پرنده آبی چیست؟

هر کس باید زمانی که شروع می کند نگران باشد. لحظه ها سخت به نظر می رسد و باید منتظر چالش های جدید باشد. وقتی که توانستم به خوبی این چالش ها را انجام دهم، شگفت زده شدم. همچنین پرنده آبی سیستمی است که به اندازه تلاشی که می کنید، درآمد خواهید داشت.من فکر می کنم واقعا دلیل خوبی است که بتوانید انگیزه بگیرید و با انرژی کار را ادامه دهید و من هم با انگیزه ادامه می دهم. برای خود هدف تعیین کنید، هنگامی که با آموزش های پرنده های آبی به اهداف خود نزدیک می شوید، دستاوردهای به دست آمده، واقعا همان است که می خواستید. هر گزنگویید نمی توانم انجام دهم. من با وفاداری و اشتیاق هر روز از کارم لذت می برم.

در مورد سیستم فروش پرنده های آبی چگونه فکر می کنید؟ آیا پرنده آبی با تفکرات شما تفاوتی دارد؟

شما ممکن است فکر کنید که فروش آسان نخواهد بود، اما پرنده آبی انواع برنامه های آموزشی برای بهبود مهارت های شغلی را به شما ارائه می دهد. پرنده آبی یک سیستم عالی برای بالا بردن دانش است. من با پرنده آبی توانستم اعتماد به نفسم را با توسعه توانایی شغلی خود افزایش دهم و این با فعالیت پر شور در محل کار عملی می شود،من فکر می کنم لذت بردن و حس خوب از مزیت های پرنده آبی است.

مهم ترین دلیلی که پرنده های آبی را انتخاب کردید چه بود؟

من وقتی وارد سازمان پرنده های آبی شدم با محصولات کووی نیز آشنا شدم و کووی را به خاطر توجه دقیق به جزئیات آن ترجیح می دهم. من فکر می کنم که ارتباط خوبی با مشتریان دارد. و مهمترین مزیتی که دارد آموزش هنر برقراری رابطه عالی و تعامل با مشتریان است.