نه یونگ

از طریق مدیریت کامل خود و تلاش های مکرر، در جاده حرفه ای ها قدم بزنید وحرفه ای کسب و کار شوید.

می خواهم بهترین های کره را به مسیرمن بسپارند تا یک حرفه ای کسب و کار باشم

چگونه به پرنده آبی پیوستید؟ پرنده آبی در طول این مدت چه تفاوتی کرده است؟

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، هنگام انجام خدمت نظامی ب از یک سمینار با پرنده آبی آشنا شدم و از طریق پرنده آبی ارشد، من شنیدم که آنجا یک سازمان بزرگ است، در آن زمان احساس کردم پرنده آبی برای من جذابیت دارد. ذهن من به به فرهنگ سازمانی عمودی عادت کرده بود، شگفت انگیز بود که بتوانم فرهنگ سازمانی افقی را تجربه کنم و همراه با مدیران ارشد رشد کنم. بررسی کردم و متوجه شدم در هیچ شرکتی مانند پرنده آبی چنین فرهنگی وجود ندارد و من بسیار راضی هستم

مشتری ها را که می بینید اولین چیزی که به ذهن شما می رسد چیست؟

قطعا اولین پیزی که به ذهنم می رسد فرو نیست زیرا کار پرنده آبی فقط فروش نیست. هدف ما معرفی سبک جدیدی از زندگی به مشتری از نظر پاکیزگی و رفاه با خط مشی برند کووی است. من به طور مداوم به مشتریان مشاوره می دهم، اگر در هنگام فروش موفق به مدیریت نیازهای محصول شوید احتمال بالایی وجود دارد که بتوانید رضایت مشتری را برای خرید جلب کنید. علاوه بر کیفیت محصولات مراقبت آب و هوا، برند کووی دارای اعتبار بالایی است، مشتری باید بداند که این یک محصول ضروری برای بالا رفتن کیفیت زندگی او است.

آیا تا به حال در مورد فروش برند های دیگر و پرنده آبی تردید پیدا کرده اید؟ چرا پرنده آبی را انتخاب کردید؟

اگر با دقت مقایسه کنید، نمیتوانید پرنده آبی را انتخاب نکنید.سیستم آموزشی، سیستم داخلی و محصولات کووی را که مشاهده کنید متوجه می شوید که قدرت سیستم آموزشی و شبکه کووی منحصر به فرد است. پشتیبانی زیادی از فروش به ویژه در بخش B2B دریافت می کنم. همچنین سازمان نیز به سختی تلاش می کند تا قابلیت های منطقه را با هوشمندی تجربه و فن فروش بالا بهبود بخشد.

آیا شما اکنون فکر می کنید حرفه ای هستید؟

وقتی که من در ارتش بودم، آموختم که همه چیز را با ذهنم یاد بگیرم. من از پرنده های آبی ارشد و هر شخصی بتوانم کمک می گیرم. من با تمام وجود کار می کنم تا به اندازه دلخواه رشد پیدا کنم. آرزو می کنم بالاتر از همه بتوانم پرواز کنم ، پرنده آبی بودن سخت است اما از آنجا که من تنها نیستم، همیشه به مشکلات و مشاوره های دیگران گوش می دهم و ازپرنده های آبی دیگر مشاوره می گیرم. من توانایی دریافت یک برنامه عالی را داشتم و این یک راه حل بود چرا که پرنده آبی ارشد من همیشه در کنار من بود.